Aktuálne počasie: Penzion Hradni Basta ubytovanie Becov nad Teplou Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Hradni Basta / ubytovanie Becov nad Teplou

Penzion Becov nad Teplou Hradni Basta
 
Rodinný penzión a reštaurácia Hradní Bašta sa nachádza na námestí malebného mestečka Bečov nad Teplou vzdialenom 20 km od Karlových Varov (smer Plzeň) v chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les. Penzión prešiel dôkladnou rekonštrukciou.

Bečov nad Teplou penzión Hradní Bašta ubytovanie:
Rodinný penzión a reštaurácia Hradní Bašta ponúka príjemné a štýlové ubytovanie v 17-tich izbách o celkovej kapacite 50 lôžok. Medzi štandardné vybavenie izieb patrí kúpeľňa - sociálne zariadenie (WC a sprcha / vaňa), fén, televízia so satelitným príjmom. Prípojka na internet.

Ubytovať sa môžete aj s domácimi miláčikmi. Podľa potreby je k dispozícii detská postieľka. Máte možnosť si vybrať z izieb v novej, alebo starej časti budovy. Romantiku ubytovania dokresľuje výhľad na okolité prírodné a architektonické krásy obce Bečov nad Teplou medzi ktoré patrí napríklad hrad a zámok, radnica či kostol.

Bečov nad Teplou penzión Hradní Bašta reštaurácia:
V dvoch reštauráciách tu ponúkajú široký výber jedál prevažne tradičnej českej kuchyne. Využiť môžete aj výhodné týždenné menu. Reštaurácie sú otvorené denne od 10:00 do 22:00 hodín. Čapujú Chodovar svetlý špeciál 11°, Chodovar čierny 10° a pre motoristov Radegast Birell. Útulné prostredie hornej reštaurácia s kapacitou 40 miest ponúka pokojné posedenie, ktorého príjemnú atmosféru dokresľuje otvorený krb. Dolná reštaurácia s veľkým barom je určená až pre 60 návštevníkov a je priechodná na terasu, ktorú je možné si rezervovať. 

Penzión Hradní Bašta vinná pivnica a salónik:
Priľahlý konferenčný salónik s veľkoplošnou projekciou a možnosťou pripojenia na internet je vhodný pre firemné akcie a rodinné oslavy. Vínna pivnica je vhodná pre romantické posedenie pri sviečkach alebo pre uzavretú spoločnosť. Atraktívnym prvkom vínneho sklípku s kapacitou 30-tich miest je studňa nachádzajúca sa pod skleneným krytom v podlahe. Vinotéka je zásobovaná kvalitnými moravskými vínami od firmy Livio Dubňany. Za pekného a slnečného počasia môžete príjemne posedieť a obdivovať jedinečný výhľad z hornej a dolnej terasy. V letných mesiacoch plánujeme koncerty a divadelné predstavenia.

Penzion Hradní Bašta ubytovanie Bečov nad Teplou okolie:
Súčasťou penziónu je aj rybník. Najbližšie okolie ponúka široké spektrum športového a rekreačného vyžitia v každom ročnom období. Je tu možnosť turistiky, cykloturistiky, rybárčenie, hubárčenie, návštev hradov a zámkov aj prírodných útvarov.
 
Penzion Becov nad Teplou Hradni Basta - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - hotel má reštauráciuPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - hotel má vináreňPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - možnosť pripojenia na internetPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - k dispozícii letná terasaPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - akceptuje creditné karty VISAPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Becov nad Teplou Hradni Basta - Izby s vlastnou toaletou